مجموعه زرین ساپ شما را به خرید بهترین حوله های هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت شامپو و صابون هتلی تبلیغاتی

آنچه در این مقاله میخوانید...

قیمت شامپو و صابون هتلی تبلیغاتیخرید شامپو و صابون هتلی تبلیغاتیتولید شامپو و صابون هتلی با کیفیتمزایای محصولات هتلی تبلیغاتی
قیمت شامپو و صابون هتلی

قیمت شامپو و صابون هتلی قیمت شامپو و صابون هتلی

قیمت شامپو و صابون هتلی تبلیغاتی کمی متفاوت تر از نوع ساده و بدون لوگوی شما می باشد. قیمت شامپو و صابون های هتلی وابسته به نوع و سطح کیفی محصول توسط کارشناس مجرب تعیین می گردد. این نوع از محصولات که صرففا برای استفاده در هتلی ها نی باشد را می توانید با ارزانترین قیمت ها از ما خریداری نمایید.

قیمت شامپو و صابون هتلی تبلیغاتی

قیمت شامپو و صابون هتلی تبلیغاتی وابسته به چندین عامل در رنج قیمتی مختلفی عرضه می شود. شامپو و صابون هتلی تبلیغاتی در دو مدل موجود می باشد. در روش اول لوگو هتل را بر روی بطری های شامپو و بسته های صابون به صورت سرخود چاپ می نمایند. در روش دوم لوگو هتل را بر روی برچسب های مختلف چاپ می نمایند و سپس برچسب ها را بر روی شامپو و صابون ها می چسبانند.

قیمت شامپو و صابون هتلی تبلیغاتی

روش اول بهتر است روش دوم می باشد زیرا در روش دوم اگر صابون و شامپو خیس بشود برچسب موجود روی آن کنده می شود و از بین می رود. این دو نوع روش تبلیغ هزینه آنچنانی در بر ندارند به لحاظ تفاوت قیمتی تفاوت بسیار کمی را شامل می شوند. پس در انتخاب محصول و نوع تبلیغ توجه لازم را داشته باشید.

خرید شامپو و صابون هتلی تبلیغاتی

این نوع از محصولات که به صورت تبلیغاتی می باشد جز سفارشات خاص و زمان بر به شمار می رود. خرید شامپو و صابون هتلی تبلیغاتی را می توانید از طریق این سایت اینترنتی انجام دهید تا سهولت در هنگام خرید را حس کنید. شامپو و صابون های هتلی لوگو دار بسیار شیک و منحصر به فرد می باشند به همین خاطر بیشتر هتل ها از این نوع محصولات خریداری می نمایند.

خرید شامپو و صابون هتلی تبلیغاتی

شامپو و صابون هتلی از جمله ملزومات و ضرورت های تمام هتل ها می باشد که خرید و وجود آن ها واجب و ضروری می باشد. خرید شامپو و صابون هتلی تبلیغاتی بیشتر توسط هتل های پنج ستاره صورت می گیرد به همین خاطر است که در هتل های پنج ستاره تمامی محصولات منحصر به فرد بوده است.

تولید شامپو و صابون هتلی با کیفیت

تولید شامپو و صابون هتلی با کیفیت  فقط و فقط توسط زرین ساپ امکان پذیر می باشد. شامپو و صابون های هتلی به لحاظ سطح کیفی با سایر شامو های معمولی تفاوت آنچنانی ندارند. به همین خاطر است که محصولات هتلی را به گونه ای تولید می کنند تا تمام افراد بدون آنکه آسیبی به آن ها برسد از این مصحولات با خیال آسوده استفاده نمایند.

تولید شامپو و صابون هتلی با کیفیت

تولید شامپو و صابون هتلی با کیفیت در برخی از فواصل سال همانند ایام تعطیلات که حجم مسافرین افزایش می یابد روند سعودی به خود می گیرد. صابون و شامپو های هتلی در اندازه های کوچک و کم تولید می گردند تا از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد. این محصولات را از مجموعه ما با کمترین بودجه ای خریداری نمایید.

مزایای محصولات هتلی تبلیغاتی

به نظر شما محصولات هتلی مزایایی دارند؟ چه نوع محصولاتی خریداری نماییم تا جنبه ی تبلیغاتی برای هتل ما داشته باشد؟ چنانچه شما عزیزان محصولات هتلی مورد نیاز خود را به صورت لوگو دار و یا به اصطلاح به صورت تبلیغاتی خریداری نمایید مزایای بسیاری برای شما دارا می شود که موارد ذیل به آن ها اشاره دارد:

  1. غیر قابل فروش بودن محصول
  2. بیشتر دیده شدن هتل و برند شما
  3. تبلیغ هتل
  4. منحصر به فرد شدن
  5. افزایش حجم مشتریان
  6. و غیره…

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]نکته که باید در اینجا گفت این است که چاپ تبلیغات شامل یک هزینه طراحی شابلون می باشد که تنها برای یکبار و همیشه این هزینه را خواهید کرد و دیگر در هنگام تبلیغ و تولید محصولات شما هزینه چاپ به شما تعلق نمی گیرد.[/box]

جواد همتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زرین ساپ شما را به خرید بهترین حوله های هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید