مجموعه زرین ساپ شما را به خرید بهترین حوله های هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید دمپایی هتلی در بهترین کیفیت

آنچه در این مقاله میخوانید...

خرید دمپایی هتلی با چاپ رایگانخرید دمپایی هتلی در بهترین کیفیتصادرات دمپایی هتلی به کشورهای همسایهخرید دمپایی هتلی از مرکز تولیدی زرین ساپدرج لوگوی هتل بر روی دمپایی هتلینحوه تولید دمپایی هتلی
فروش دمپایی حوله ای

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان مرکز تولید و خرید دمپایی هتلی این توانمندی را دارد را تا باتوجه به تقاضای بیشمار هتل داران ، امکان فروش انواع دمپایی هتلی را به صورت عمده برای متقاضیان خرید فراهم سازد.

خرید دمپایی هتلی با چاپ رایگان

خرید دمپایی هتلی با چاپ رایگان

از آن جا که هر مرکز اقامتی و هتلی دارای نام مخصوص است، برخی از این مراکز ترجیح می دهند نام خود را بر روی محصولات بهداشتی هتل از قبیل دمپایی درج نمایند. به این ترتیب این خدمات ممکن است از سوی تامین کننده به صورت رایگان انجام گیرد.

انواع پک بهداشتی هتلی و دمپایی هتلی با برند های مختلف مانند دمپایی هتلی زرین ساپ توسط خریداران در مقدار مورد نظر سفارش داده می شود. همان طور که از حوزه کاری این شغل پیداست، بیشترین خریداران این اجناس را هتل ها تشکیل می دهند. به این منظور هتل ها خدمات مختلفی را به مسافران هدیه می دهند که هر چه این خدمات از کیفیت بالاتری برخوردار باشد،هتل از نظر کیفیت از انواع درجه یک به شمار می رود.

 

خرید دمپایی هتلی در بهترین کیفیت

خرید دمپایی هتلی در بهترین کیفیت

این محصولات از سوی تامین کنندگان هتل به تولید کنندگان سفارش داده می شود و سفارش می تواند شامل مقادیر عمده می باشد . برخی مراکز اقامتی که دارای تعداد مسافران زیاد هستند عمدتا خرید کلی را بر سایر روش های موجود ترجیح می دهند. به این ترتیب آنها می توانند خرید را به صورت سالیانه انجام داده و به این طریق دیگر نیازی به خرید های جزئی نداشته باشند. بهترین دمپایی های هتلی در رنگ ها و طرح های مختلف و البته با تنوع قیمت توسط فروشندگان این حرفه به واحد خرید هتل ها معرفی می شود و در صورت سفارش در زمان و مکان معین برای آنها ارسال می شود.

 

صادرات دمپایی هتلی به کشورهای همسایه

صادرات دمپایی هتلی به کشورهای همسایه

خدمات گردشگری و هتل داری یکی از صنایع پر رونق به ویژه در کشور های جهان اول است. این امر در سال های اخیر به ویژه از سوی دیگر کشور ها نیز مورد توجه قرار گرفته است. از این رو بسیاری از کشور ها در حال حاضر از کشور های پیشرفته در زمینه خدمات گردشگری و صنعت توریسم الگو برداری کرده و روش های مفید آنها را به این منظور به کار برده اند.ایران نیز از جمله کشور هایی است که توانسته گام های جدی در این زمینه بردارد. از این رو تولید انواع پک بهداشتی هتل برای فروش به بازار داخلی و همچنین بازار صادراتی یکی از اهداف تولید کنندگان و صنعت گران این حرفه به شمار می رود.

 

خرید دمپایی هتلی از مرکز تولیدی زرین ساپ

خرید دمپایی هتلی از مرکز تولیدی زرین ساپ

احترام به حقوق مشتری و مصرف کننده یکی از اهدافی است که هر واحد خدماتی به آن توجه زیاد دارد. هتل ها نیز از اماکنی هستند که در ارتباط مستقیم با افراد قرار دارند و سعی در ارائه بهترین خدمات ممکن به آنها را دارند.در این راستا، ارائه خدماتی مانند پکیج های بهداشتی مانند دمپایی، صابون، مسواک، حوله و خمیر دندان به دنبال تامین این اهداف صورت می گیرد. دمپایی هتلی امکان استفاده در اتاق های داخل هتل را به خوبی برای مسافران فراهم می کند و از تماس پای آنها به صورت مستقیم با کف اتاق جلوگیری می نماید.

 

درج لوگوی هتل بر روی دمپایی هتلی

کارخانه تولید دمپایی هتلی

دمپایی هتلی حوله ای می باشند که در کارخانجات صنعتی تولید می شوند. این واحد  های تولیدی می توانند لوگو و طرح مورد نظر سفارش دهنده را بر روی دمپایی و سایر ملزومات هتلی ثبت نمایند. بنابراین هتل ها می توانند به کارخانه مورد نظر طرح خود را ارائه داده و از آرم تجاری خود برای تولید این کالا استفاده نمایند. از این رو با این امکان، ثبت و درج نام هتل بر روی این لوازم نوعی تبلیغ نیز به شمار می رود.

 

نحوه تولید دمپایی هتلی

خرید دمپایی هتلی از درب کارخانه

دمپایی برای هتل قابلیت خرید در تعداد زیاد و بسته به میزان مسافر و تقاضای موجود را دارد و واحد تامین این اقلام در هتل می تواند با خرید مستقیم از کارخانه همراه باشد تا خریدی ارزان تر را در برگیرد.در این کارخانجات کار تولید با استفاده از دستگاه های مدرن و صنعتی انجام می شود و از آخرین روش های علمی دنیا برای ساخت استاندارد این تجهیزات استفاده می شود. بنابراین این کارخانجات می توانند تولید کننده این ملزومات مطابق نیاز روز بازار باشند.

 

جواد همتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زرین ساپ شما را به خرید بهترین حوله های هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید